Mercedes-benz c-class 220cdi -99 -99

Shitet nga: Saimir 09 Sht 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Makina
ka xenon 4 goma 80%,4 xhama elektrik,kambio
manuale,ESP,kondicioner,disqe 16" Motorri C220 CDI...makina eshte mbajtur per qef sic e
shikoni dhe ne foto eshte ne gjendje shume te mire pune,me letra te
rregullta
CMIMI 3000 EURO pak i diskutueshem.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim