Mercedes benz 220 CDI -99

Shitet nga: muli1 27 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Fier
Mercedes benz 220 CDI,Ne gjendje te shkelqyer motorri pa asnje problem,karroceria eshte e sakt,ABS,KONDICIONER,MBYLLJE QENDRORE,XHAMA ELEKTRIK,5 AIRBAG,SEDILJET E PARA ME NGROHJE DHE FRYRJE,SISTEM ESP TE KONTROLLIT TE TRASMISIONIT,MBESHTETESE KRAHU PARA DHE PAS,DISQE ALUMINI,4 GOMAT TE REJA NE GJENDJE 80%,CELES REZERV.


KONSUMI -----6.0 E KOMBINUAR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim