Mercedes R 350 dizel -06

Shitet nga: haki 22 Gsh 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Fier
Mercedes-Benz..esht bler & dhe perdorur ne Itali
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim