Mercedes ML270 dizel -01

Shitet nga: ml 08 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Fier
Merceds ml 2.7 automatik viti I prodhimit 2001.makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerrike
E gatshme per cdo lloj prove me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim