Mercedes E250 turbo dizel -94

Shitet nga: mercedes 19 Dhj 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 LEK

Komuna: Fier
Mercedes e 250 turbodiesel, viti 1994, kambio automatike, kondicioner, serdilie elektrike me komand ne dere, 2airbag, sallon lekure, 4xhamat elektrik, abs, esp, goma 80%.Targat e reja, letrat e paguara per nje vit.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.Ndriim I mundshem.Flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim