Mercedes E 270cdi -01

Shitet nga: olti 24 Tet 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Fier
Shitet per arsye mosperdorimi benz 270 cdi ne gjendje shum te mir full opsion automatik tip tronik. Klima, kompjuter bordi drta te shkurtra te gjata e te mjergulles te gjitha xenon, dhe ndicicimi brendshem neon. sensor parkimi, radio cd me bagazhjer me 6disqe . KONSUMI > NE LIJN=5.3l per 100km e kombinuar > 6.8l per100km brenda qytetit> 9.6l x100km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim