Mercedes E 270 CDI -04

Shitet nga: Miri 15 Dhj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Fier
Shitet Mercede Benz E - Class 270 CDI Avantgarde
Kamjo Tronic me +/- vit prodhimi 2004...navigator origjinal i mercedesit me ekran te madh bagazhier origjinal me 6 CD...disqe alumini 16"....sallon meshin ngjyre blu i pershtatur me ngjyren e makines.....shum i mbajtur.....klima tronic..me drita kseno origjinale te mercedesit....sedilje me ngrohje dhe elektrike...sensor parkimi.....makina ka cdo gje funksionale......me dogan te paguar siguracion dhe targa te reja e rregullt dhe per jasht shtetit....me 230 mij kilometra origjinale te sajat mund ta kontrolloni ku te deshironi....e gatshme per cdo lloj prove..shum e paster nga brenda dhe jasht sepse makina mbahet ne garazhd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim