Mercedes E 220 EVO diesel -08

Shitet nga: EVO 14 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Fier
- Liber sherbimesh
- Kambio automatike
- Sediljet lekure
- Navigator
- Kompjuter bordi
- Klima automatike
- Fenere Xenon
- Komanda ne timon
- Pilot Automatik
- Pasqyra elektrike (Hapje/Mbyllje)
- Sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje
- ABS
- ESP
- Fenere mjergulle
- Sensore parkimi para/pas
- Sensore shiu
- Etj.

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me te gjitha dekumentat e paguara..

CMIMI I DISKUTUSHEM:
CEL:0696846315
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim