Mercedes E 220 -98

Shitet nga: Genci 04 Sht 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Fier
E Clas 220viti 1998.ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike,me letra te paguara per 1vit.kondicioner abs airbag disqe alumini,kamio automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim