Mercedes C220 cdi -99

Shitet nga: Nardi 27 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Komuna: Fier
gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike vaj filta te sapo nderuara dhe vaj kamjos ferota goma i gacem per cdolloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim