Mercedes C 270 diesel -03

Shitet nga: Lenci 26 Gsh 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Fier
Mercedes-Benz C270 viti prodhimit:fund2003 clima,kambjo automatike tip tronik,serdilje me ngrohje,baxha,ka nje vit ne shqiperi dhe shitet per arsye mosperdorimi,dokumentat te rregullta shqiptare,te gjitha sherbimet te kryera. 0695411692
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim