Mercedes Benz E220CDI

Shitet nga: Ariel 20 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220
E klass 220 cdi, me 224 mij km, me letra deri ne gusht 2019, makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per sherbime. Sherbimet e fundit qe i kam bere para 1 muaji jane: vaj dhe filtra komplet, ferrotat komplet dhe disqet e frenave para mbrapa te ndruara, 4 goma te reja michelin te blera ne greqi para 3 muaj, makina ka impiant muzike te vendosur ne greqi me kosto 800 euro. Per sherbimet e permendura me siper jane lehtesisht te verifikueshme pasi mund te shihen me sy te lire, mund ta kontrolloni ku te doni per gjendjen e makines. Makina eshte ne super gjendje. Cmimi 5500 euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim