Cls 350 Benzine-Gaz (Mundesi nderrimi)

Shitet nga: CLS Sot 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: CLS-Class / Mercedes-Benz
Modeli: CLS 350
Shitet MB Cls 350 benzin-gaz.Viti i prodhimit 2005.Xhama te zinj origjinal. Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera rregullisht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.Mundesi nderrimi me makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim