jam ne greqi

Shitet nga: coli 20 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
makina shitet vetem per mos perdorimi ........makina esht full ekstra sodilet me masazh ngrofje ftofje si para dhe mbrapa sensor patkimi senseo shiu ..disqe AMG goma te reja ...me dekumentacion te rregullta dhe te paguara mot si ne kete koh ....makina num ka as nje problem ....gati per cdo kontroll.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim