Mercedes Benz E280 4Matic Evo

Shitet nga: Ariel Sot 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
E280 4Matic Evo, benzin motorr i thjesht pa turbo dhe pa kompresor, pra ideale per impiant gazi. Makina ka 193 mij km origjinale me keto opsione: Lekur gri salloni, Ekran i madh, Sendiljet me memorizim dhe me ngrohje, Timoni me ngrohje, Pasqyrat antiverbuese dhe memorizim, Baxha, Klima bizonale, 4 goma te reja. Full opsion, potente ne rruge, super e qendrueshme dhe ne super gjendje. Konsumi : 7 l ne linj , ndersa mesatarja 9.5 l . Ne qytet 13 l. Taksa + siguracion te paguara per 1 vit. 8500 EURO I NEGOCIUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim