🇨🇭🇨🇭 Mercedes e 280 Benzine - Gas 🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Marjus Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Mercedes e 280 Benzine - Gas viti 2008. Avantgarde Sport packet nga fabrika, 4 Matic Makina esht ne super gjendje, shum e paster si brenda dhe jasht, 200 mij klm origjinale me liber sherbimi,2 celsa, e ardhur nga zvicra, impjanti gazit montuar te eltoni gaz, ka kushtuar 1200 euro me 3 vjet garanci, makina eshte super ekonomike...disqe 18 origjinale me goma te reja fare 100 %, kambjo automat , pilot automatik, sensor parkimi, drita bixenon plus inteligjente dhe te gjatat jan blic oled, klima digitale, navi i madh me bagazhier dhe dvd , te gjitha sherbimet e bera . Makina eshte si e re ska nevoj per asgje, Dokumentat e makines te paguara deri ne 17.12.2019.Te interesuar serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim