Mercedes Benz E class 270

Shitet nga: ... 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes Mercedes Benz E class 270..
Makina eshte full option.Ne gjendje shume te mire motorrike & xhenerike..dhe gati per cdo prove nga ana juaj.Mundesi nderrimi Cmimi 7300 € i diskutueshem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim