Mercedes 220 dizel

Shitet nga: ervin 19 Jan 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shitet Mercedes Benz 220 ESPRITE SELECTIONS SPORT
Ne gjendje super te mire sediljet me ngrofje,pasqyra elektrike,kambio automatike,a c disqet 16 dhe jo per ta mburrur por eshte ne gjendje shume te mire nga motorri dhe anet xhenerike
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
E ardhur nga gjermania ne gusht 2015. e paperdorur.Letrat Te Paguara Deri ne nentor te 2017
SUPERR GJENDJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim