Mercedes-Benz 200 CDI 2800 euro

Shitet nga: Benz 03 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shitet mercedes benz 200 Cdi i vitit 2000. Makina ka sinjale amerikane ,drita xenon per rruge dhe drita xenon ne kabine, 4 goma 70% te te dyja stineve, disqe alumini, kondicioner + sobe, ESP, dy xhama elektrik, pasqyra elektrike, serdilje rrobe shume te pastra. Makina ska nevoje per asnje sherbim,e kam marr vet ne gjermani dhe eshte shume e mbajtur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim