Mercedes Benz ML 400 -03

Shitet nga: Blesi 27 Gsh 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Fier
HITET MERCEDEZ BENZ ML 400 NAFT NE GENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE SI DHE XHENERIKE MAKINA SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI MAKINA KA SALLON MESHINI KAMJO AUTOMATIKE TIP TRONIK GOMA TE REJA XHAMA ORIGINAL TE ZINJ TE SHKRUARA EDHE NE LEJEN E QARKULLIMIT KA DRITA KSENO KA SENSOR PARKIMI SI PARA EDHE MBRAPA SERDILE ME NGROHJE MBYLLJE QENDRORE SI TV CD DVD KA EDHE BAGAZHIER PERTE KONTAKTUAR TELEFONONI NE NR 0697366241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim