Mercedes Benz E320 diesel -00

Shitet nga: Plarent 22 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fier
Shes Mercedez Benz E320 Avangarde... Makina eshte ne gjendje shum te mire & eshte e gateshme x cdo lloj prove nga ana juaj. Makina shitet per arsye mos perdorimi rreth 3 viteve te fundit eshte nje makine shume e mbajtur dhe me look te vecante... Cmimi i makines eshte 4200€ i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim