Mercedes-Benz E 200 benzin+gas -05

Shitet nga: lenci 08 Nën 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 800 EUR

Komuna: Fier
shes mercedes E200 benzin gas me impjant dixhital gazi ..makina ka dy muaj qe ka ardh nga gjermania..makina eshte me kamjo automatike me baxha panoramike me pilot automatik me drita kxeno disqe alumini gomat 80% te reja sherbimet e bera te gjitha ne gjermani eshtene gjendje te perkryer ...dhe me dekumenta nje vit te paguara
per me shum info mund te kontaktoni ne nr e tel..0697683264...0694646620..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim