Mercedes Benz C250 dizel -00

Shitet nga: marsel 09 Sht 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
Mercedes Benz turbo interkuler--viti i prodhimt 2000 kambio atomatike(tiptronic) me pilot automatik sensor karkimi para dhe mbrapa goma te reja michelin makina eshe shum e mbajtur nga te tera gjerat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim