Mercedes Benz C250 -00

Shitet nga: Marsel 22 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes benz C250 TURBO INTERKULER DIESEL......

ESP..SRS..4 AIRBEG SENSOR PARKIMI DHE PERDE ORGJINALE
PILOT AUTOMATIK
KAMBIO AUTOMATIKE(TIPTRONIC)
VITI PRODHIMIT 2000
MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA ANGLIA..ESHTE BERE ME POROSI NE ALGLIA
MAKINA ESHTE ESHTE KTHYER NE KRAH TE SAKT

SHERBIME TE SAPO BERA VAJ MOTORRI VAJ KAMBIO..FILTRA
DHE PJEST XHENERIKE
LETRAT I MBAROJN NE 22 TETOR 2015...

MAKINA ESHTE E SHKELQYER NGA TE GJITHA ANET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim