Mercedes Benz C200 -02

Shitet nga: edi 10 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Fier
Shitet Mercedes Benz,ne gjendje te perkryer,me dokumenta te paguara deri ne gusht 2015,te gjitha sherbimet e bera,disponon disqe alumini 16,baxha xhami,,pasqyra dhe xhama elektrik,timon multi funksional,,kasetofon me cd+usb,,goma te sapo vena,etj,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim