Mercedes Benz C180 Benzin-gas -99

Shitet nga: benz 04 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fier
shitet makina mercedes benz c class 1.8 benzine-gas...makina ka kamio automatike...klima...xhama te zinj origjinal(dhe para) te shenuar ne leje qarkullimi.....timon Sport....tapiceri lekure ngjyre blu e erret....perde anesore....full xenon lart+poshte....kasetofon me cd(me bagazhier)....marmit sportive (ben zhurme).....disqe 17 AMG+goma 90% 320 euro per 4stinet.....eshte ekonomike....bisht sportiv...ferrota te kuqe....me pak fjale makina eshte mbajtur per qef dhe shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim