Mercedes Benz A 160 -00

Shitet nga: Marius 05 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHITET A CLASS , VITI 2000. MOTORR 1.6 ,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK 4 GOMA TE REJA TE SAPOVENDOSURA ,KASETOFON CD & USB + APLIFIKATOR DHE SUBWOOFER ,KAMIO MANUALE,NGJYRE GRI. DISQE ALUMINI , ,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE,DHE TAPICERIE.CMIMI 2000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim