Mercedes Benz 220 cdi -02

Shitet nga: Mandi 06 Qer 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Me klima, esp , abs , kamjo automatike tilt ronin. Makina eshte mbajtur shume mire dhe eshte shklqyeshem . Per me shume konktatoni ne 0692462511
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim