Mercedes Benz 200 Benzin Gas -90

Shitet nga: Aurel 03 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 000 LEK

Komuna: Fier
Benz w124 motorr 200benzin & gas,vit prodhim i 1990.Makina esht me ABS,dy xhamat e par elektrik,me kondicioner dhe me mbyllje qendrore,si dhe dokumentacion te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim