Mercedes A 170 dizel -00

Shitet nga: lenci 15 Maj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Mercedes A class 1.7 dizel , vitit 2000, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shume e paster si nga jashte edhe brenda.makina eshte shume e mirmbajtur.me dokumenta te rregullta shqiptare te paguara per nje vit.Ka 169 mije km origjinale,ABS,AirBag,kondicioner,kasetofon mp3,baxha.....Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo prove.
Tel....0694646620.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim