Mercedes A 160 benzin -99

Shitet nga: A Class 28 Jan 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
SHITET A CLASS , VITI 1999. MOTORR 1.6 ,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK. 4 GOMA TE REJA TE SAPOVENDOSURA ,KASETOFON CD & USB + IMPJANT MUZIKE, KAMIO MANUALE,NGJYRE GRI. DISQE ALUMINI ,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE,DHE TAPICERIE. CMIMI 1.700 EURO I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim