Mercedes 270 dizel -04

Shitet nga: ledi 17 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Fier
Makina esht me dokumenta te rregullta dhe full option.:,Navi,Automat,Lekur Bezh,.Etj Edhe Ne Gjendje Te Shklqyer Nga Pjeset Xhenerike Dhe Mekanike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim