Mercedes 270 diesel -05

Shitet nga: mario 17 Dhj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Fier
Makina eshte full opsion jepet me garanci ka dhe shum extra lart. Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim