Mercedes 250 dizel -97

Shitet nga: Eshli 01 Qer 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fier
mercedes-benz c class 250 diessel viti prodhimit 1997
ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike ..e modifikuar,,,manual.
Me klima 4 xhama elektrik. Per me shume info kontaktoni ne nr e cel...0695435700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim