Mercedes 250 dizel -92

Shitet nga: lenci 30 Sht 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Fier
shes makin mersedenz benz 2.500 naft motorr te paster dhe punon shum let nuk ndihet fare me dekumenta deri ne fund te janarit makina esht me abs me srs disqe alumini vaj sapo i nderruar shum e paster si jasht dhe brenda ska nevoj per asgje per me shum kontaktoni ne nr 0693922712
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim