Mercedes 230 benzin -00

Shitet nga: Benz 11 Nën 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Fier
Mercedes-benz 230 kompresor me impjant gazi dixhital ..taksa vjetore 100 mi lek ne vit 3vite pa paguar ..Sallon meshine ngroje serdilesh ..Pasqyra me sinjale ..disqe 17 dhe shum gjera te tjera ...makina eshte per cdo lloj prove ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim