Mercedes 220 diesel -04

Shitet nga: Beso 20 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet Mercedes-Benz 220 CDI,viti Maj 2004.makina ka 141000 klm origjinale,e sapo ardhur nga Italia.makina eshte ne gjendje te shkelqyer,sherbime te sapo kryera,vaj,filtra,gomina me pak fjale nuk ka nevoje per asgje.kamio automat tip-tronik me +/- ,klima.makina eshte ne gjendje te mire si brenda dhe jashte.makina eshte me dogan,me taksa te paguara per nje vit dhe me targa te reja AA.cmimi okazionnn
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim