Mercedes 220 cdi -98

Shitet nga: mandi 11 Nën 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fier
te interesuarit te konkaktoin ne 0696113921,, c clas 220 cdi viti 1998 kamio manuale , letra te paguara , ne gjendje shum te mir pune , me portobagazh , ndoshta dhe me nderrim ..,etj etj , flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim