Mercedes - Benz C-220 cdi Look AMG -01

Shitet nga: ermal 27 Dhj 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Fier
Shitet Benz C-220 cdi vit 2001 Look AMG 2005, kamjo automatike , avangarde ,
baxha , sedilje me ngrohje , sensore parkimi origjinal,
disqe 17 amg , drita xenon lart posht ,
makina esht ne gjendje shum te mire , vaj dhe filtrat sapo jan nderruar
( te gjitha sherbimet jan me liber servisi)

Cmimi: 6200 euro ( i diskutushem )

Cel: 0699352070
0698296689
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim