Lanica zeta -99

Shitet nga: eriseld 22 Maj 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Fier
shitet Lancia 6+1, fuqia motorike 2.1 makina eshte ne gjendje shum te mir si nga tapiceria ashtu dhe nga motorri. me klima .tapiceri me ngrohje , xhama elektrik .gomat i ka ne gjendje shume te mire kamjo manuale motorr nafte ne qofte se jeni te interesuar per kete makine me kontaktoni ne numrin e cel :0699865944 ose ne adresen e email /ju faleminderit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim