Land Rover Discover Td5 -02

Shitet nga: Edmond 29 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fier
Land rover discover td5. Ngjyra blu e erret.
Dokumenta te paguara. Motorr 2.5 turbo dizel Cdi.
Goma te reja. Disqe alumini me kondisioner.
Drita kseno. Sallon mershine.
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
Vajra dhe filtra motorr kambio automat te sapondruar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim