Lancia Ypsilon 1.1 benzin -00

Shitet nga: Alket 29 Maj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fier
LANCIA YPSILON 1.1 BENZIN
VITI 2000 105000KM ORIGJINALE
MAKINA E SAPOARDHUR NGA ITALIA
NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE
DHE XHENERIKE ME DOGANE TE PAGUAR
CMIMI 1100€ pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim