Kerkoi nje foristrad pa snjelloi letre -90

Shitet nga: rindi 11 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Fier
kerkoi nje foristrad pa asnje lloi letre te jet cado lloi marke dhe viti...le te jet dhe benzin ose naft ...le te jet dhe timon kra i kundert....vec e dua te jet ne shendje te mir motorike dhe xhenerike...per me shum tel.0697651077
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim