Jaguar X-type 2.5 -03

Shitet nga: Sandri 07 Tet 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fier
Makina ne gjendje perfekte . me letra te rregullta italiane . dhe me impiant gazi dixhital.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim