I SHIT,flm merjep.Ford Focus 1.8TDCI -03

Shitet nga: Genci 21 Maj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Fier
Ford Focus 1.8 TDCI,viti 2003,i sapoardhur nga italia,ka 194000 km origjinale,kte e verteton libri i sherbimeve te kryera ne itali.makina ka kondicioner abs airbag te katert xhamat elektrik radio cd me komanda te timoni cels me mbyllje qendrore dhe cels te dyt me cip goma te reja disqe alumini 15",me dogane te paguar,,Ne gjendje shum te mir dhe esht shum i bukur,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim