Hyundai Accent benzin -97

Shitet nga: xhulio 31 Gsh 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Fier
shes hyndai acent,viti 97,ne gjendje shumm te mire motorrike dhe xhenerike...shitet per arsye emigrimi..dok te paguara deri ne 10 tetor..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim