Honda Civic benzin -97

Shitet nga: edi 04 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe mekanike makina eshte 1.4 bezin me disqe alumin goma antifurth pothuaj se te reja me muzik jo dhe te mart me kondicioner makina harxhon 5 litra 100 km me dokumeta der ne maj makina eshte e gjitha e lyer mat ... me marmit sport makina eshte sport e gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim