Honda Civic -97

Shitet nga: eri 01 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike makina eshte 1.4 bezin harxhimi i saj eshte 5 litra 100 km makina eshte me kondicioner me disqe alumin marmit muzik antifurth e katshme per cdo lloj prove makina eshte elyer e gjitha mat makina eshte sport ... dhe nderrohet ....
Okazion super
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim