Ford Ranger 4x4 Klima viti 2004

Shitet nga: Enver Dje 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 620 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Okazion..........Shitet Ford ranger viti i 2004 e gjendje prefekti me klima me 4 porta pa ndryshk 4x4 me dogan makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli makina eshte sic ka ardhur ,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim