U SHIT Ford Focus 1.8 TDCi 5p -02

Shitet nga: BORICI AUTO 08 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus 1.8 TDCI, viti 2002, kondicioner, AIRBAG, ABS, ESP, xhama pasqyra elektrike, radio cd (origjinale) 2 celsa, 4 goma te reja, etj.makin shum e paster si nga ana teknike dhe ajo vizuale. ardhur me dt.23.11.2015 nga Siena Itali.cmimi 2600 euro me tvsh te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim